Samsung Galaksy S8 çok yakında.

Mevcut ürün gamında hala güncel olan Galaxy S7 ailesiyle, Galaxy S8 çıkana kadar sürdürecek olan Samsung, şimdilik S8 modeline konsantre durumda. S8’de kullanacak. Galaxy S7 özellikleri nasıl? Son duyumlara göre Galaxy S7 ailesinde olduğu gibi Galaxy S8 modellerinde de iki farklı ürün olacak. Bunlardan biri 5.1 inç büyüklüğünde ve diğeri de 5.5 inç büyüklüğünde. Galaxy Note 7 ile beraber Edge ekranının kıvrımını azaltan Samsung, Note 7 modelinde olduğu gibi Galaxy S8 modellerini komple Edge ekranlı üretebilir. Sadece ürünler arasında ekran boyutu ve pil farkı olacağı konuşuluyor. Dolaşan iddialara göre Galaxy Note 7 modelinde olduğu gibi, belli pazarlarda Samsung’un Snapragon, belli pazarlarda da Exynos işlemcili modeller çıkaracağı konuşuluyor. Snapdragon 830’u 10nm teknolojisiyle üretecek olan Samsung, anlaşılan o ki, Exynos 8895 işlemcisini de benzer bir şekilde geliştirecek, performans farkını en aza indirecek ve iki modelde de kullanacak. Samsung'un Not 7 Serisinde yaşadığı sıkıntıları, S8 Modeli ile aşmayı planladığı düşünülüyor.

Teknoloji 28.10.2016, 23:04 26.01.2020, 23:46 Düzce Flaş
Samsung Galaksy S8 çok yakında.

Mevcut ürün gamında hala güncel olan Galaxy S7 ailesiyle, Galaxy S8 çıkana kadar sürdürecek olan Samsung, şimdilik S8 modeline konsantre durumda. Siri’yi geliştiren Viv Labs’i satın alan Samsung, S-Voice’u Viv Al olarak güncelleyecek ve yeni amiral gemisi Galaxy S8’de kullanacak.
Galaxy S7 özellikleri nasıl?

Son duyumlara göre Galaxy S7 ailesinde olduğu gibi Galaxy S8 modellerinde de iki farklı ürün olacak. Bunlardan biri 5.1 inç büyüklüğünde ve diğeri de 5.5 inç büyüklüğünde.

Galaxy Note 7 ile beraber Edge ekranının kıvrımını azaltan Samsung, Note 7 modelinde olduğu gibi Galaxy S8 modellerini komple Edge ekranlı üretebilir. Sadece ürünler arasında ekran boyutu ve pil farkı olacağı konuşuluyor.

Dolaşan iddialara göre Galaxy Note 7 modelinde olduğu gibi, belli pazarlarda Samsung’un Snapragon, belli pazarlarda da Exynos işlemcili modeller çıkaracağı konuşuluyor.

Snapdragon 830’u 10nm teknolojisiyle üretecek olan Samsung, anlaşılan o ki, Exynos 8895 işlemcisini de benzer bir şekilde geliştirecek, performans farkını en aza indirecek ve iki modelde de kullanacak.

Samsung'un Not 7 Serisinde yaşadığı sıkıntıları, S8 Modeli ile aşmayı planladığı düşünülüyor.DÜZCE FLAŞ

Yorumlar (0)