Düzce Büyük Birlik Partisi Cumayeri Adayı Açıklandı

Büyük Birlik Partisi Cumayeri İlçesi Belediye Başkan adayını düzenlenen basın toplantısı ile vatandaşlara tanıttı. Vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşen toplantıda Cumayeri'nin köklü esnaflarından Şeref Gül'ün aday olduğu açıklandı.

Siyaset 30.11.2018, 02:24 27.01.2020, 01:16 Düzce Flaş
Düzce Büyük Birlik Partisi Cumayeri Adayı Açıklandı

BBP ADAYI ŞEREF GÜL

BBP İl BaşkanıI Engin Bedir, Cumayeri'nin köklü esnaflarından Şeref Gül’ün Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adaylığını açıkladı

 

ENGİN BEDİR'DEN İDDİALI AÇIKLAMALARToplantıda bir konuşma yapan Engin Bedir Cumayeri Belediye Başkanlığı ile ilgili iddialı açıklamalarda bulundu.

Düzce Büyük Birlik Partisi Cumayeri Belediye Başkanlığı adaylık açıklaması

BAYRAĞI BELEDİYE'NİN TEPESİNE DİKECEĞİZ.Engin Bedir konuşmasına, Nizam-ı Alem Ilay-i Kelimetullah Bayrağını Belediye'nin tepesine dikeceklerini ve Büyük Birlik Partisi'nin kazanacağını söyledi.

Düzce Büyük Birlik Partisi Cumayeri Belediye Başkanlığı adaylık açıklaması

''KİMİ ÇIKARTIRSAK KAZANIR'' BALONU SÖNECEKBedir ayrıca toplantıda ilginç bir çıkış yaparak, Büyük Birlik Partisi Adayı Şeref Gül'ün bu seçimi kazanacağını ''Kimi çıkartırsak kazanır'' havasının, o balonun burada Cumayeri'nde söndüğünü vatandaşların göstereceğini ifade etti.

Düzce Büyük Birlik Partisi Cumayeri Belediye Başkanlığı adaylık açıklamasıBüyük Birlik Partisi Cumayeri Aday Tanıtım toplantısında söz alan Belediye Başkan Adayı Şeref Gül ise konuşmasında şu sözlere yer verdi;Yaklaşık 35 yıldır Cumayerin'de esnaflık yapmaktayım. Bu süre zarfı içinde defalarca yerel seçim geçirdik. Bir çok Belediye Başkanımız oldu. Tüm Belediye Başkanlarımız ellerinden geldiğince hizmetler verdiler.

Düzce Büyük Birlik Partisi Cumayeri Belediye Başkanlığı adaylık açıklamasıBugüne kadar yapılan ve yapılmayan tüm hizmetleri, Cumayeri'nin köklü bir esnafı olarak yakinen görüp tespit etme imkanım oldu. Dolayısı ile yapılamayan ve yapılması gereken, Cumayeri'nin ihtiyacı olan tüm hizmetleri, ekibimle birlikte tamamlamaya, Cumayeri'ni bölgemizde imrenilerek gösterilen bir ilçe haline getirmeye hazırız ve talibiz.Ülkemizin geldiği bu noktada, dünya ve ahiret görüşlerimi tamamiyle temsil ettiğini düşündüğüm, elleri kire, para ve yolsuzluğa, harama günaha bulaşmamış olan, Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun kurucusu ve ebedi Liderliğini yaptığı Büyük Birlik Partisinde Genel Başkanımız Mustafa Destici önderliğinde, Siyaset yapmayı tercih ettiğim için Cumayeri Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumu, Büyük Birlik Partisine yapıyorum.Öncelikle Partimiz'in uygun görmesi durumunda, siz değerli Cumayeri halkının teveccühüyle Cumayeri Belediyesine Talibiz. Başkanlık yarışında olan tüm arkadaşlarımada başarılar diliyorum. 

Yorumlar (0)