Saim Tut'dan Şok İfadeler! ''Birkaç İmam Hatipli Çakal.''

AK Parti Düzce eski İl Başkanı Saim Tut, Sosyal Medya Hesabından, sert söylemlerinin olduğu paylaşımlara devam ediyor.

Politika 12.10.2017, 15:30 27.01.2020, 00:39 Düzce Flaş
Saim Tut'dan Şok İfadeler! ''Birkaç İmam Hatipli Çakal.''

Son dönemde Düzce Siyasetindeki  hareketlilik, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in halk baskısı ile,  Ak Parti Genel Merkezi tarafından İstifasının alınmasının ardından, daha da şiddetlenerek devam ediyor. 


SAİM TUT'DAN SERT PAYLAŞIM.


Ak Parti eski İl Başkanı olan ve geçtiğimiz günlerde Hasan Mezarcı ile Facebook üzerinden girdiği polemik ile Ulusal gündeme gelen Saim Tut, bu kez isim vermeden, sert bir ifadeyle partisi içerisinde ki bazı isimlere göndermelerde bulundu.

BİRKAÇ İMAM HATİPLİ ÇAKAL !


Saim Tut'un paylaşımında şunları yazdı; 
'' Ben Düzce'liyim... Atalarım Osmanlının ilk dönemlerine bu bölgede yerleşmiş ve önemli işler yapmışlar... Yaşım kemale erdiğinde ben de katkı sağlamak istedim ülkeme ve siyasete girdim... Sonuçta 13 Milyon dolarlık aile servetimizi kaybettik ve başımıza gelmedik kalmadı.. Pişman mıyım ? Bazen evet , bazen hayır... AK Partinin kurucularından oldum, çeşitli boykotlara maruz kaldım ama hiç umursamadım,şimdi geldiğimiz noktada baktığımda; yok bu bizim kurduğumuz ve ülke barışı adına her türlü fedakarlığı yaptığımız parti değildir.... Bir kaç eski İmam Hatipli çakalın ''fıss fısss''larrla, yalandan kahramanlık hikayeleriyle el koyduğu çıkar şebekeleri haline dönüşmüştür.''


Saim Tut'un yaptığı bu paylaşıdan birkaç saat sonra, yazdıklarında düzenlemeye giderek ''Çakal'' İfadesini sildiği ancak paylaşımın ''Düzenleme Geçmişi'' kısmında bu ifadenin halen yeraldığı dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)