Keskin; Sandığa mutlaka gidin.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı, 25 Şubatta Ankara’da verdiği referandum başlangıcının ardından Düzce’de çalışmalarına start verdi. İlçe ziyaretlerinin yanı sıra AK Parti teşkilatları ev ziyaretleri yaparak 16 Nisan için ‘evet’ oyu istiyor.

Politika 01.03.2017, 00:53 27.01.2020, 00:25 Düzce Flaş
Keskin; Sandığa mutlaka gidin.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 16 Nisanda gerçekleştirilecek olan Referandum öncesinde geçtiğimiz seçimde başarılı bir proje olarak nitelenen, ev ziyaretleri ile referandum çalışmalarına başladı. 1 Kasım seçimlerinde 1550 ev ziyareti yaparak Kasım seçimlerinde büyük başarı elde edilmesine katkı sağladığı vurgulanan, ev ziyaretlerinin ilkini AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin tarafından gerçekleştirdi. Karaca Mahallesi Muhtarı Bahattin Gümüş’ün evine giden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, SKM Başkanı Özgür Bergut ve yönetim kurulu üyeleri, Anayasa Değişikliği Halk Oylamasını anlattı.

BİZ MİLLETE GÜVENİYORUZ

Karaca Mahallesi Muhtarı Bahattin Gümüş’ün evinde toplanan mahalle sakinlerine seslenen Hikmet Keskin, “ Bu sistem ile milletimiz kendi kararını verecek ve yönetimi belirleyecek. Meclis içinden hükümet çıkmayacak. Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile seçilen Cumhurbaşkanı yürütmeyi oluşturacak. Bürokrasi azalacak ve kalkınma daha da hızlanacak. Biz milletimize güveniyoruz. Milletimiz en iyi kararı verecektir” şeklinde konuştu.

500 EV ZİYARETİ HEDEFLENİYOR

AK Partiye kadınların daha fazla teveccüh ettiğini daha önceki seçimleri gördüklerini belirten AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Türk Siyasi tarihinin dönüm noktasıdır. Bu dönüm noktasını çok iyi değerlendirmeliyiz. Biz biliyoruz ki siyaset her yerde var ancak evlerdeki siyaset hiçbir yerde olmaz. O yüzden biz de ev ziyaretlerine önem veriyoruz. Seçimlerde 1550 ev ziyareti yaptık, bu referandum sürecinde bunu ilçelerle birlikte 5 Bine çıkarmayı hedefliyoruz. Sizlerin desteğini ve dualarını istiyoruz” dedi.

Hikmet Keskin, kadınların mutlaka sandığa gitmelerini belirterek, “ Geçtiğimiz seçimlerde yüzde 3 gibi sandığa gidilmediğinden dolayı oy kaybımız oldu. Sizlerden ricam sandığa mutlaka gidin” ifadelerinde bulundu.

Öte yandan AK Parti Düzce Yönetim Kurulu üyeleri ve Kadın Kolları Karaca Mahallesinde birçok ev ziyareti gerçekleştirerek Anayasa Değişikliğini anlattı.

Yorumlar (1)
Aa 3 yıl önce
Mutlaka gideceğiz sandığa. Fındığın rengini basacağız.