Keskin Çilimli'yi ziyaret etti.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ilçe ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Keskin ve il yönetim kurulu üyeleri, Çilimli ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Politika 15.02.2017, 01:39 27.01.2020, 00:23 Düzce Flaş
Keskin Çilimli'yi ziyaret etti.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 16 Nisanda yapılacak olan referandum öncesinde daha önce başladığı ilçe ziyaretlerine tamamlamak için harekete geçti. Kaynaşlı, Akçakoca ilçelerinin ardından Çilimli ilçesine ziyaret gerçekleştiren Keskin, Kaymakamlık önünde İlçe Teşkilat Başkanı Osman İlhan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Ardından Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener ile bir araya gelen Keskin, ilçe hakkında bilgi aldı. Keskin ve ilçe Kaymakamı Şener, öğretmenlerin Düzce’de daha uzun süre görev yapmasının getireceği faydalar hakkında ve eğitim konularında görüş alışverişinde bulundu.

İl Başkanı Hikmet Keskin, Kaymakamlık binasındaki kamu müdürlüklerini de ziyaret etti.

“Yüksek Oy Oranını Yakalayabilecek Güçteyiz”

Çilimli Kaymakamlığının ardından İlçe Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’u ziyaret eden İl Başkanı Hikmet Keskin, Kadın Kolları Başkanımız Sabahat Uçar, Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, ilçe teşkilatları ve İGM üyeleri, burada istişarelerde bulundu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Teşkilatlarımızı, esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Halkla kucaklaşıyoruz. Referandum sürecine gidiyoruz. Hem ilçe teşkilatımıza destek olmak hem de yaptığımız programları anlatmak ve istişarelerde bulunmak için buradayız. İnşallah referandumda Çilimli’den her zaman olduğu gii yüksek bir oy oranı bekliyoruz. Bunu başarabilecek güçteyiz. Biz karşılamanızdan, güler yüzünüzden ve samimiyetinizden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ise AK Parti heyetinin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Hoşgeldiniz ilçemizi şereflendirdiniz” diye konuştu. AK Parti heyeti ve teşkilat üyeleri daha sonra istişarelerde bulundu.

“Çilimli Türkiye Birincisi Olabilir”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve beraberindeki heyet ardından Yaşar Özdemir’e hasta ziyaretinde bulunarak acil şifalar diledi.

Keskin, ilçe esnafıyla ve taksicilerle tek tek tokalaştıktan sonra sohbet etmeyi ihmal etmedi.

İl Başkanı Keskin, yeni teşkilat binasına geçerek teşkilat üyeleri ile görüştü. Keskin, Çilimli’nin yüksek oy oranı ile Genel Merkezde bilindiğine dikkat çekerek, “ Tüm Türkiye genelindeki ilçeler arasında Çilimli iyi bir yerde. Bu referandumda da yüksek oy aranı ile ilçe olarak da Türkiye birincisi olabiliriz” diye konuştu.

Çilimli’de de Muhtarlarla Bir Araya Geldi

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, her ilçede olduğu gibi Çilimli’de de muhtarlar derneğine ziyaret gerçekleştirerek muhtarların sorunlarını dinledi. Muhtarlar Derneğinde konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin “ İGM Üyelerimiz tarafından tüm muhtarlarımıza ulaşıldı ve sizlere doldurmanız için formlar verildi. Biliyorsunuz biz 2015 Ocak ayından itibaren göreve başladık. Göreve geldikten sonra memleketimiz birçok badire atlattı. İki seçim, bir darbe girişimi ile karşı karşıya kaldı. Ancak biz bu süre içinde özellikle 7 Hazirandan sonra Bakanımız ve milletvekillerimizle kısa orta ve uzun vadeli hedeflerimizi belirledik. Kısa vadeli hedeflerimize ulaştık. Şimdi de sizlerin taleplerini alarak yeni hedeflerimizi bitireceğiz. Sizlerden aldığımız talepleri değerlendireceğiz, ardından da maliyet hesabı çıkartacağız. Bu maliyete göre Maliye, Ekonomi Bakanlığı ve İller Bankasına gideceğiz. 2019 yılı sonuna kadar köylerimizde asfalt ve alt yapı sorunu kalmamasını istiyoruz. Bu bakımdan bu toplantıları önemsiyoruz ve mümkün olduğunca daha çok bir araya gelerek istişareler yapmak istiyoruz” ifadelerinde bulundu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, muhtarların sorunlarını tek tek dinleyip notlar aldı.

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Çilimli ilçesindeki kadınların el emeği bir hediyeyi ziyaretlerinden dolayı İl Başkanı Hikmet Keskin’e takdim etti.

Yorumlar (0)