Engin Bedir Destici'den söz aldı.

Büyük Birlik Partisi Düzce İl Başkanı Engin Bedir Mustafa Destici'den Düzce'nin sorunları için destek sözü aldı.

Politika 30.04.2018, 18:50 27.01.2020, 00:45 Düzce Flaş
Engin Bedir Destici'den söz aldı.

24 Haziran 2018 Başkanlık ve Milletvekilliği seçimlerinde, Cumhur İttifakının içinde olacaklarını açıkladıktan sonra, Mecliste temsil edileceği kesin gözü ile bakılan Büyük Birlik Partisin'de Genel Başkan Mustafa Destici ile görüşen İl Başkanı Engin Bedir, Düzce'nin Kronikleşmiş sorunlarının Mecliste gündeme gelmesi ve takip edilmesi konusunda, Genel Başkandan söz aldıklarını ifade etti. 

Dün gerçekleştirilen İl Başkanları toplantısı hakkında, bilgi veren Engin Bedir, ayrıca; İttifak görüşmelerinde, MKYK'DA alınan karalardan sonra İl Başkanları olarak da, tüm yetkiyi Genel Başkan Mustafa Desticiye verdiklerini söyledi.

Düzce'nin sorunlarına karşı hiçbir zaman duyarsız kalmadıklarını belirten Engin Bedir. Bundan sonraki süreçtede Düzce siyasetinde etkin bir rol üstlenerek sorunların çözümünde, Parti ayrımı gözetmeksizin, samimi olan herkesle beraber çalışmaya hazır olduklarını ifade etti.

HDP HARİÇ BÜTÜN PARTİLERİ KARDEŞ OLARAK GÖRÜYORUZ.

Önümüzdeki seçim yarışı ile ilgili görüşlerinide bildiren Engin Bedir: '' Biz BBP olarak, HDP hariç tüm Partileri kardeş olarak görüyoruz. Hiçbir Parti mensubunun diğerini ötekileştirmeden, hakaret etmeden, Siyasi ahlak çerçevesinde seçim propagandalarını sürdürmelerini temenni ediyoruz çünkü hepimiz bu Vatanın ayrılmaz bir parçasıyız ve her ne kadar farklı görüşlerde olsakta, Ay yıldızlı Bayrağımızın altında, huzur içerisinde yaşamayı istiyoruz'' Diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (0)