Ak Parti'de Önemli Toplantı.

Bakan Faruk Özlü Toplantıda Referandum ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.

Politika 08.03.2017, 02:09 27.01.2020, 00:26 Düzce Flaş
Ak Parti'de Önemli Toplantı.

AK Parti İl Başkanlığı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü’nün katılımıyla düzenlenen akşam yemeğinde AK Parti’nin geçmişte görev yapan ve halen görevlerini sürdürmekte olan, önemli isimleri aynı masada biraraya geldi. Referandum ile ilgili yapılan çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantıda, Bakan Faruk Özlü, önemli açıklmalarda bulundu.

BU BİR REFERANDUM, BU SEÇİM DEĞİL.

Bakan Özlü Açıklamasında; “Bu bir referandum bu seçim değil. Burada evet ya da hayır oyu kullanılacak. Bu bir genel seçim veya yerel seçim değil. Evet diyecek onlar Türkiye’nin değişmesini, büyümesini, güçlenmesini isteyenler hayır diyecek olanlar da mevcut durumun korunmasını isteyecek olanlar yani statükocu olanlar, referandum statükocu olanlarla Türkiye’nin değişmesini, büyümesini, güçlenmesini isteyenler arasında olacak. O bakımdan bizim hiçbir endişemiz yok. Aziz milletimiz bize evet oyu verecek. İyi bir evet sonucu alacağımızdan hiç şüphem yok.” dedi.

Referandum çalışmalarının gayet güzel geçtiğini vurgulayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü, ''Evet diyecek onlar Türkiye’nin değişmesini, büyümesini, güçlenmesini isteyenler hayır diyecek olanlar da mevcut durumun korunmasını isteyecek olanlar yani statükocu olanlar, referandum statükocu olanlarla Türkiye’nin değişmesini, büyümesini, güçlenmesini isteyenler arasında olacak. O bakımdan bizim hiçbir endişemiz yok. Aziz milletimiz bize evet oyu verecek. İyi bir evet sonucu alacağımızdan hiç şüphem yok.” açıklmasında bulundu.

Programa Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, Kadın KollarI Başkanı Sebahat Uçar, Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, il yönetim kurulu üyeleri, AK Parti’nin kurucularından ve eski milletvekili Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Çakır, eski milletvekillerinden Metin Kaşıkoğlu, Osman Çakır ile eski belediye başkanları Ruhi Kurnaz, İsmail Bayram, partide görev yapmış isimlerden Mustafa Keskin, Gökhan Taşlı,  Durmuş Arslan, Metin Büyük, Mustafa Yılmaz, Saim Tut, İlyas Keskin, Haydar Kuşçuoğlu, Refah Partisi Eski İl Başkanı Mücahit Selen, Recep Sezer katıldı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ise Düzce Tv'de ki Programa katılacağını mazeret göstererek, toplantıya katılmadan ayrıldı.

Yorumlar (0)