Olay fotoğraftaki 4 numara yakalandı.

Düzce'de FETÖ/PYD Terör örgütüne düzenlenen Operasyonlar kapsamında aranan DÜSİAD üyesi iş adamlarından Muzaffer Bülbül yakalandı.

Özel Haber 26.10.2016, 20:05 26.01.2020, 23:46 Düzce Flaş
Olay fotoğraftaki 4 numara yakalandı.

DÜZCE'DE ÇEKİLEN FOTOĞRAF OLAY YARATMIŞTI.

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri'nden hemen sonra, 11 Nisan 2014'te çekilen bu fotoğraf uzun süre ülke gündeminde yeralmış ve olay yaratmıştı. Düzce'de ikinci kez Belediye Başkanı seçilen Mehmet Keleş'e “hayırlı olsun” ziyaretinde çekildiği öne sürülen fotoğraftaki 8 işadamı hakkında, FETÖ/PDY terör örgütü mensubu oldukları gerekçesiyle gözaltı kararı çıkarılmış ve tutuklanarak cezaevine gönderilmişlerdi

FOTOĞRAFTAKİLER TOPLANIYOR.
Fotoğrafta ki 8 iş adamından 4'üncü gösterilen, uzun süredir firari olan, Düzce Sanayici ve İşadamları Derneği (DÜSİAD) üyesi olan ve geçmiş yıllarda İl Genel Meclis Başkanlığı da yapan Muzaffer Bülbül, FETÖ/PDY Terör Örgütü soruşturması kapsamında gözaltına alındı. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından önce gözaltı talimatı verilen ancak adresinde olmadığı tespit edilince, hakkında yakalama kararı çıkartılan Muzaffer Bülbül, DÜSİAD Üyesi olan ve kapatılan Eda Eğitim Kurumları'nda da çeşitli görevlerde bulunuyordu.

Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince Gebze-Harem seferi yapan bir dolmuşta yakalanan Muzaffer Bülbül, dolmuştayken gözaltına alındı. Bülbül'ün yakalanması FETÖ/PYD Soruşturmasını yürüten savcıların ve emniyet güçlerinin özellikle bu fotoğrafta ki kişiler üzerine yoğunlaştıklarının bir göstergersi olarak yorumlandı.


Düzce Flaş
 

Yorumlar (0)