Düzce Flaş Sosyal Medyada bir milyon erişime ulaştı.

Düzce Flaş Sosyal Medyada gösterdiği yükselişe devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana sosyal Medyayı en etkin şekilde kullanan sitemiz, özellikle yayınladığı özgün haber içeriği ve videolarıyla Ulusal gündemi etkilemeye devam ediyor.

Özel Haber 06.08.2017, 19:03 27.01.2020, 00:35 Düzce Flaş
Düzce Flaş Sosyal Medyada bir milyon erişime ulaştı.

Şehrimizin yıllardır çözülemeyen sorunlarını duyurmak ve çözüm üretmek amacıyla yaklaşık 2 yıl önce kurduğumuz internet portalımız, Sosyal Medya alanında büyük bir başarıya imza atarak, Facebook'da, sadece tek bir gönderi ile Bir Milyon erişim rakamına ulaşmayı başardı. Düzce'de pek çok büyük sorununu ısrarla ve korkmadan dile getirmemiz, başta Düzce halkından olmak üzere, Ulusal çapta pek çok farklı görüşten insanlarımızın desteğini almamızı sağladı. Özelllikle Sosyal Belediyecilik ile ilgili geri gidişi ve yozlaşmayı delilleriyle ortaya koymamız, Ulusal çapta ve Siyasi Platformlardada karşılık buldu. Konu Ülke gündemine gelerek İktidar partisinin ''Belediyeler'de Metal Yorgunluğu'' özeleştirisini yapmasına ve önlemler alacak adımlar atmasına sebep oldu. Sosyal Medya üzerinden halkın görüş ve düşüncelerini analiz eden Siyasi Partiler, Vatandaşların özellikle ''Hizmet eksiklikleri'' konusundaki şikayetleri bizim aracılığımızla duymuş oldular.

''Bağımsız'' bir Yerel Medyanın, şehirlerin gelişmesi için Halkla Siayasiler arasında bir köprü vazifesi görebileceği düşünmekteyiz. Düzce Flaş bu anlamda sadece ''Halka Bağlı'' bir yayın politikasını benimseyerek, gerçek sorunların çözülmesine katkı sağlayacak haberler yapmaya çalışmaktadır. Sosyal Medya üzerinden Halkımızla kurduğumuz güçlü bağlantı sayesinde, onların şikayet ve isteklerini en doğru gerçek şekliyle yansıttığımıza inanıyoruz. 

Özelllikle Düzce'nin bozuk yollarla ilgili sorununu, Vatandaşlarla beraber oluşturduğumuz haber akışı sayesinde, konunun muhattaplarını sıkıştırarakda olsa, kısmi anlamda çözüme kovuşturduğumuzu söyleyebiliriz. Son günlerde Belediyenin Halkın baskılarına dayanamayarak asfalt seferberliği başlatması, Düzce Halkının isteklerinin arkasında durarak, Belediye Başkanı üzerinde kurduğu baskı sayesinde olmuştur. ''Düzce Halkı kendi asfaltını kendi yaptırmıştır.'' Biz Vatandaşlarla beraber çalışmayan yerel yöneticileri denetleyecek, bir denetim mekanizması kurduğumuza inanıyoruz. Malesef Düzce, Bazı Yerel Yöneticilerin süzgecinden geçen haberlerle dolu olan, eş dost akraba medya kuruluşları tarafından sorunsuz bir şehir gibi gösterilerek, şehrin yıllardır olduğu yerde saymasına sebep olunmuştur. Düzce'nin gerçek durumu bir kaç vicdanlı medya kuruluşu ve Sosyal Medya üzerinden Vatandaşlarımızın yaptığı paylaşımlar sayesinde yüksek makamlardaki Siyasilerin gözlerinin şehrimizin gerçek durumuna odaklanmalarını sağlamıştır.

BİR MİLYON ERİŞİM NE İFADE EDİYOR.

Sosyal Medyada yayınladığımız pek çok video, fotoğraf, vs yüzbinlere ulaşan rakamlara ulaşmıştır. Facebooktaki sisteme göre, paylaşım sayısı erişim rakamlarını belirlemektedir. Bir kullanıcı kendi profilinde bir sesim video vs paylaştığında, kendi arkadaş listesindeki kişi sayısı kadar insanın ''Haber Kaynağında'' görüntülenir. Yaptığımız bir paylaşım 5558 paylaşım aldığından ötürü, 5558 gerçek kişinin arkadaş listesindekilerinin duvarında, bu paylaşımın gözükmesini sağlayarak, büyük bir insan kitlesinin bu paylaşımla etkileşime geçmesini sağlamıştır.

Düzce Flaş Vatandaşlarımızdan aldığı destekle yayınlarına korkusuzca devam edecektir. Şehrimizin hak ettiği yere geleceğine yürekten inanıyoruz. Bunun için çalışmaya devam edeceğiz.

Yorumlar (0)