Kılıçlı cinayet görüntüleri kan dondurdu

Almanya'da gözü dönmüş bir şüpheli, sokak ortasında tartıştığı 36 yaşındaki Kazak kökenli olduğu öne sürülen bir Alman vatandaşını kılıç darbeleriyle öldürdü. O anlar sosyal medyadan sansürsüz olarak yayınlandı.

Genel 02.08.2019, 04:10 02.08.2019, 04:27 Düzce Flaş

KORKUNÇ CİNAYET

Almanya'da  sokak ortasında iki adam bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı. Tartışma sonrası eline kılıç alan adam, tartıştığı 36 yaşındaki Kazak kökenli bir Alman vatandaşını vahşice öldürdü. O anlar amatör kameralarca kaydedildi.

Almanya'nın Stuttgart şehrinde yaşayan 36 yaşındaki Kazak kökenli bir Alman vatandaşı, dün akşamüstü tartıştığı bir kişi tarafından kılıç kullanılarak öldürüldü. Görgü tanıkları, bir tartışma sırasında meydana gelen saldırının ardından polisi aradı. Saldırıya uğrayan 36 yaşındaki adam, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

ALMANYA'NIN EN GÜVENİLİR ŞEHRİ

Almanya'nın en güvenilir şehirlerinden biri olarak bilinen Stuttgart'da yaşanan olay ülkeyi dehşete düşürdü.Saldırı sonrası motosikleti ile olay yerinden kaçmaya çalışan saldırgan polis ekiplerince yakalanarak tutuklandı.

Olayın nedeni hakkında henüz bir bilgi verilmezken... Saldırganın kimliği ve olayın nedenlerinin önümüzdeki günlerde açıklanacağı bildirildi.

Yorumlar (0)