TE Bilişim...

Sektör : Bilişim Tarih : 7 yıl önce
Telefon : 0212 322 74 90 Faks : 0212 322 12 26
Web Sitesi : http://www.tebilisim.com
Adres: Göktürk Cami Sk. Merttürk İş Merkezi K3 D7 Göktürk, İstanbul Göktürk / İstanbul

Bilişim sektöründe internetteki yazılım ihtiyaçlarını karşılayıp satış sonrası müşteri ve teknik desteğini vermekteyiz. Bunlara ek olarak ise bu sektörde yeni girişimlere adım atmak için Ar-Ge yaparak nasıl daha iyi hizmet verebiliriz sorusuna daima yanıt aramaktayız.

TE Bilişim Haber 7, Yirmi Dört Haber ve daha yüzlerce popüler sitelere haber yazılımı temin etmiştir. TE Bilişim yılların vermiş olduğu tecrübe ile Haber sistemi ve Haber scripti denildiğinde ilk akla gelen isim olmayı başarmış, çok güçlü referansları bünyesinde barındırmaktadır.

TE Bilişim bilgi ve birikimini internet ortamına hem yatırım hem de paylaşım olarak aktarmak isteyen genç ve tecrübeli beyinlerden oluşan bir ekiptir. Faaliyetlerini 10 yılı aşkın süredir devam ettiren ekip, müşterilerini daima memnun edip taleplerini karşılamaktır. Bunların haricinde ise en önemlisi satış sonrası desteğini sürdürerek diğer firmalardan farklı bir konuma geçmeyi başarmıştır.

Ekibimiz bünyesinde ve dışarıdan çalışan bir SEO - Arama Motorları Optimizasyonu Uzmanı, Web Programlama Uzmanı, Sistem Yöneticisi, Uzman Web Tasarımcı & Grafiker, Junior Grafiker ve Teknik Destek & Müşteri Temsilcisi bulunmaktadır.

TE Bilişim ekibi olarak daima teknolojideki yenilikleri takip ederek dijital çağa ayak uydurmaya çalışmaktayız...

Hizmetlerimizden bazıları:

  • Web ortamına hızlı ve kullanışlı yazılımlar sunmak
  • Web sitelere barındırma çözümü sunmak (web hosting)
  • Sanal sunucu hizmeti(VDS)
  • Firmalara dinamik içerikli web siteler kurmak
  • SEO Danışmanlığı / Seoyonetimi.com