Maçka Reklam

Sektör : Bilişim Tarih : 1 yıl önce
Telefon : 0212 270 61 36 Faks :
Web Sitesi : http://www.mackareklam.com
Adres: Ortabayır Dereboyu Cd. No: 68/B Gültepe 34413 Kağıthane / İstanbul Kağıthane / İstanbul
Kısaca Biz

1992 yılında kurulan Maçka Reklam, 25 yıla yakın bir süredir açık hava reklamcılığı sektöründeki faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren “Işıklı reklam ve kutu harf” imalatında uzmanlaşmayı ilke edinmiş Maçka Reklam, küçük, orta ve büyük ölçekteki tüm firmalara vizyonu doğrultusunda özenle hizmet vermektedir. İletişim çalışmalarının işletmeler için hayati duruma geldiği günümüz şartlarında, geçmişten kazandığı açık hava reklamcılığı tecrübesiyle müşterilerine profesyonel ve ulaşılabilir kurumsal kimlik çözümleri sunmaktadır.

Ürünlerimiz zihinlerde yer etmek, düşük yatırım maliyetleri ve yatırımların dönüş hızıyla alternatiflerinin önüne geçmektedir. Özgün fikirleri işleyerek gerçeğe dönüştürme noktasındaki başarımızı, 20 yılı aşkın süredir faaliyette olan markamız tescil etmektedir.

Sektörün “makineleşmesinden” kaynaklanan otomatik üretim süreçlerine rağmen Maçka Reklam, yetişmiş ve profesyonel eleman istihdam etme ilkesinden ayrılmamaktadır. Maçka Reklam, açık hava mecrasının marka kimliğine yaptığı doğrudan etkinin bilincinde olarak, genç, bilgili ve dinamik personeliyle açık hava sektöründeki başarılı işleri üretmekten dolayı gurur duymaktadır.

Misyonumuz;

Doğru ürünleri kullanarak, kreatif, profesyonel ve markanızın kurumsalına en uygun tabela ve dijital baskı uygulamalarını gerçekleştirmek.

Vizyonumuz;

Sektördeki tüm teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden, reklam dünyasında adından sıkça söz ettiren bir firma olmayı başarmak.