Haber Sistemi...

Sektör : İnternet Tarih : 7 yıl önce
Telefon : 0212 322 74 90 Faks : 0212 322 12 26
Web Sitesi : http://www.haber-sistemi.com
Adres: Göktürk Cami Sk. Merttürk İş Merkezi K3 D7 Göktürk, İstanbul Göktürk / İstanbul

Yazılı medyanın yerini gerek çabuk ulaşılabilirliği gerekse anlık son dakika haberlerini takip edebilme imkanı gibi olumlu gelişmeler sonucunda internet medyası almıştır.

Bizler profesyonel Web tasarım ve Programlama ekibi olarak haber sektöründe yer almak isteyen kurum yada şahıslar için çok özellikli ve kullanışlı haber yazılımları ve haber scriptileri oluşturarak misyonlarımızdan birini gerçekleştirdiğimize inanıyoruz.

Haber Sistemi nedir ?

İnternet kullanıcıları günden güne yaygın olmaya başladıkça haber sitelerinin sayısı da artmaktadır. Haber Sistemi olarak bu sektörde yerimizi almış durumdayız. Yazılımımız tamamen özgün olup profesyonel ekibimizce hazırlanıp geliştirilmektedir. Tema yapısıyla kullanıcıya özgürce kullanım kolaylığı tanımaktadır. Bir haber sisteminde olması gereken modülleri içinde barındıran bu yazılıma sahip olmak istiyorsanız hemen demo sitemizi inceleyin ve farkı görün!

Haber Scripti Genel olarak kullanıcı dostu bir sistem olarak düşünülmüş ve bunda %90 oranında başarı sağlanılmıştır. Kullanım olarak herkesin anlayacağı düzeyde en basit şekilde yapılmaya çalışılmıştır.

Haber Sistemi gelişmiş SEO alt yapısı ve SEF linkleri sayesinde eklediğiniz tüm haberler arama motorları vasıtasıyla kısa sürede indekslenip arama sonuçlarında çıkmaya başlayacaktır. SEO ve SEF linklerin ziyaretçi dönüşümünü sitenizin istatistik bölümünden inceleyebilirsiniz.

İletişim ve Reklam bölümünde 2 adet AJAX iletişim formu bulunmaktadır. Buradan gönderilen iletişim ve reklam mailleri site ayarları bölümünde vermiş olduğunuz e-posta adresine gitmektedir. Site Ayarları Bölümünde sayfanızın “TİTLE” bölümü, “META TAG” ve “KEYWORDS” lerini, Haber Sistemi ana sayfada kaç adet haber kutucuğu görünmesini istiyorsanız onları ayarlayabilirsiniz.