Vali Zülkif Dağlı Hastaneyi İnceledi

Düzce Valisi Zülkif Dağlı Aziziye Mahallesi’nde bulunan ve geçtiğimiz Eylül ayında poliklinik hizmeti vermeye başlayan Atatürk Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

Düzce'nin Sorunları 05.12.2016, 20:01 02.11.2018, 13:02 Düzce Flaş
Vali Zülkif Dağlı Hastaneyi İnceledi

Düzce'de göreve başladığı günden beri pek çok farklı kesim ve özellikle halkla bir araya gelmeye özen göstererek halkın taktirini toplamayan Düzce Valisi Zülkif Dağlı. Bugün Aziziye Mahallesi’nde bulunan ve geçtiğimiz Eylül ayında poliklinik hizmeti vermeye başlayan Atatürk Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Hastane Başhekimi Ahmet Zengin'den Hastane hakkında bilgiler alan Vali Zülkif Dağlı,Başhekim Zengin'e Hastanenin ne zaman yapıldığını sordu. Bu yılın Eylül ayında bittiğini cevabını alan Vali Dağlı, “Burası ne böyle? 10 yıllık hastane gibi.” diyerek kızgınlığını belirtti.

Ayrıca Vali Dağlı şunları ekledi. “Hastanemize geldik incelemelerimizi yapıyoruz. Hastanemiz yeni açılmış olmasına rağmen sanki 3-5 senelik eskimiş bir hastane görünümünde, özellikle bodrum katlar. Hastanemizin çevresi, otoparklar her yeri nerdeyse pazaryeri gibi. Bu hastaneyi en kısa zaman da hem tüm birimleriyle hizmete açma bakımından hem de eksiklerin giderilmesi bakımından bir çalışma yapıyoruz. İlgili arkadaşlara çalışmalarımızı belirteceğiz. TOKİ’den gelen arkadaşlar da bunları takip edecek. Buradan çıkınca TOKİ Başkanımızla da görüşeceğim. İlgili müteahhit de burada bu eksiklikler en kıs zamanda giderilecek. Ayrıca otopark ve çevre ile ilgili belediye başkanımızla görüşerek bunların yapılmasını sağlayacağız. Yeni bir hastaneye yakışmıyor.” dedi.

Yorumlar (0)