Düzce Valisi Zülkif Dağlı Halkla buluşuyor.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı Düzce halkının şikayetleri ve önerilerini dinlemek için her ayın ilk perşembe günü Saat 14:00'de halk günü düzenleyecek.

Düzce'nin Sorunları 29.11.2016, 21:44 26.01.2020, 23:52 Düzce Flaş
Düzce Valisi Zülkif Dağlı Halkla buluşuyor.
Düzce'nin uzun süredir devam eden sorunlarının bir türlü çözülememesi ve Belediye Başkanı Mehmet Keleş'e yönelik eleştirilerin doruk noktasına ulaştığı şu günlerde, Düzce Valiliğinin bu çalışmasını, çok faydalı bulduğumuzu belirtmek isteriz. Uzun süredir Düzce halkı şikayetlerini Bakanımız Özlü'ye ileterek çözmeye çalışıyorlardı. Bakan Özlü'nün vatandaşları dinleyerek çözüm üretmesi Düzce Halkının oldukça memnun etmişti.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı'nın halkla direk temas ederek Düzce'de ki ''gerçek'' sorunları görebileceğini ve daha etkili çözümler üretebileceğini düşünüyoruz. Düzce Halkının ilgi göstereceğini düşündüğümüz bu Halk günü toplantılarının, Düzce'de son dönemlerde, etkin hale gelen halkın Düzce'nin sorunlarına olan duyarlılığını daha da arttıracağını ve Düzce'nin gelişmesine, katkı sağlayacağını düşünüyoruz.


VALİLİK BASIN DUYURUSU.
 

Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyetlerini dile getirebilecekleri; Valiliğimize veya idari birimlere müracaatların beklenmeden, doğrudan temas kurmak suretiyle toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını sağlamak amacıyla; bundan böyle her ayın ilk Perşembe günü saat 14.00’de Halk Günü düzenlenecektir. 
Halk Günü Toplantılarının ilki 01 Aralık 2016 Perşembe Günü saat 14.00’de Valilik Konferans Salonunda, Sayın Valimizin Başkanlığında yapılacaktır.
Kamuoyuna duyurulur
Yorumlar (0)