Düzce'nin Mahalleleri vatandaşı isyan ettiriyor.

Düzcenin Mahallelerinin bir türlü asfaltlanmayan yoları ve çamur içerisindeki berbat görüntüsü, Vatandaşları isyan ettiriyor.

Düzce'nin Sorunları 02.01.2017, 16:58 27.01.2020, 00:04 Düzce Flaş
Düzce'nin Mahalleleri vatandaşı isyan ettiriyor.

VATANDAŞLAR ŞİKAYETÇİ

Uzun zamandır Düzce'de hizmet konusundaki eksiklikler konusu kış aylarının gelmesiyle beraber doruk noktasına ulaştı. Bildiğiniz üzere yaklaşık 1 bir yıldır Düzce'nin bozuk yolllarını gerek fotoğraflayarak gerekse videolarını çekerek hem internet sitemizden, hemde sosyal medya üzerinden yayınlamaktayız. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in her yaz tamamlanacağı sözünü vermesine rağmen, yarım bırakılan çalışmalar neticesinde adeta tarla görüntüsüne dönen mahallelerimizin, içler acısı hali Vatandaşlarımızı bezdirmiş durumda.

SOSYAL MEDYADA HALK DAYANIŞMASI

Geçtiğimiz günlerde Düzce Flaş Facebook sayfasından son bir hafta içerisinde Düzce Mahallelerinin durumunu yansıtan fotoğrafları yayınlamıştık. Fotoğrafları  Sosyal medyada binlerce defa paylaşan ve yorumlayan vatandaşlar Belediye Başkanı Mehmet Keleş'e tepkilerini dile getirdiler. 

Vatandaşların bu denli tepki göstermesine rağmen, Mehmet Keleş ''Asfaltlama hedefimiz ulaştık'' şeklinde akıllara durgunluk veren bir açıklama yaptı. Düzce'li Vatandaşlar Mehmet Keleş'in bu açıklamasına yine büyük tepki gösterdiler. Düzce'de ki hizmet eksikliklerinin Düzce dışına duyurulamadığını düşünen Vatandaşlar, Bimer ve Devletin yetkili mercilerine gerekli şikayetlerin yapılması için, biribirlerine sosyal medya üzerinden tavsiyelerde bulundular.

Yorumlar (0)