Özlü'den Abhazlar'a Ziyaret

Düzce'de yaklaşan Yerel Seçimler öncesi, çalışmalarına hız veren Belediye Başkan Adayları seçimlerde belirleyici unsurlardan biri olarak görülen olan Sivil Toplum Kuruluşlarını da ziyaret ediyorlar. Bu çerçevede, Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, Düzce Abhaz Derneğine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Düzce Gündem 17.01.2019, 15:31 17.01.2019, 16:24 Düzce Flaş
Özlü'den Abhazlar'a Ziyaret

Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü Abhaz Derneği ziyaretinde bir konuşma yapan Faruk Özlü Yeni Başkanlık Sistemi ve bunun Siyasete olan yansımaları hakkında bilgiler vererek konuşmasına başladı. 

Kendisi ile getirilen ''Bakanlı döneminde ne yaptı ki?'' eleştirilerine de yanıt veren Faruk Özlü Düzce Kültür Merkezi ve Otoban Bağlantı Yolunun bitirilme süreçleri ile örnekler vererek kendisinin yaptığı katkılar konusunda açıklamalar yaptı.

Düzce Abhaz Derneği Ali Tokcan Faruk Özlü görüşmesi

Ziyarette söz alan Dernek Başkanı İlhan Kıymet Faruk Özlü'nün ziyarettine teşekkşür ederek Abhaz Toplumu hakkında bilgiler verdi. 

Faruk Özlü Düzce Abhaz Derneğinin gerçeklerştirmekte olduğu Kültür Merkezi Projesi hakkında da bilgiler aldı.

Düzce Abhaz Derneği İlhan Kıymet Faruk Özlü

Vatandaşaların Düzce'nin sorunları hakkında yönelttikleri sorular hakkında da detaylı açıklalamalarda bulunan Faruk Özlü Dernek Yöneticeleri ve Vatandaşlarla Fotoğraf çektirerek beraberindeki heyetle beraber Dernekten ayrıldı.

Yorumlar (1)
Emin Akın 1 yıl önce
Teşekkürler başkan selamlar saygılar