Ömer Küçük Özlü'ye Meydan Okudu. Canlı Yayına çıkalım

Düzce'de Yerel seçim tarihinin yaklaşması ile beraber, Siyasetteki gerilim yükselmeye devam ediyor. Belediye Başkanlığı Seçiminin iki önemli adayı Ömer Küçük ve Faruk Özlü arasında günlerdir devam eden tartışmalar, Ömer Küçük'ün Faruk Özlü'yü canlı yayında tartışmaya çağırması ile bambaşka bir boyut kazandı.

Düzce Gündem 14.03.2019, 18:06 18.07.2019, 20:10 Düzce Flaş
Ömer Küçük Özlü'ye Meydan Okudu. Canlı Yayına çıkalım

ÖMER KÜÇÜK' ÖZLÜ'YE MEYDAN OKUDU

Ömer Küçük bugün sosyal medya hesabından Faruk Özlü'ye açık mektup başlığıyla bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda Düzce daha önce Düzce'de hiç örneğine rastlanmamış bir çıkş yapan Ömer Küçük Faruk Özlü'yü istediği bir yerel televizyon kanalında canlı yayınada tartışmaya davet etti.

Küçük'ün Paylaşımında şu sözlere yer verdi:  Açık Davetimdir; Son olarak sizi seçim öncesi istediğiniz bir kanalda canlı yayına davet ediyorum. Davetime icabet edecek kadar kibar, cesur, korkusuz ve kendine son derece güvenli biri olduğunuzu düşünmek istiyorum. Ne demişler kişi kendinden bilir işi… Gelin birlikte bir tv programına çıkalım, birbirimizin gözünün içine baka baka Düzce’mize yapacaklarımızdan, yapacaklarımızı nasıl yapacağımızdan, yapamadıklarımızı neden yapamadığımızdan, Düzce’mizin güzelliklerinden, mahallelerinden, sokaklarından, insanlarından, örf adetlerinden 72 milletten bahsedelim. Sizden, benden bahsedelim mesela, dostlar  Düzceli görsün… Düzce’li ÖMER

Ömer Küçükten Faruk Özlüye Meydan okuma

FARUK ÖZLÜ YAKINA KATILACAK MI?

Ömer Küçük'ün bu çıkışının ardından, Faruk Özlü'nün bu daveti kabul ederek, canlı yayına çıkıp çıkmayacağı ise merak konusu. Düzceli seçmenlerin ise bu konuyu yakından takip edeceği aşikar. Böyle bir yayının Düzce'de görülmemiş bir raiting rekoru kıracağını ise tahmin etmek zor görünmüyor.

Yorumlar (0)