Mehmet Keleş'ten Tartışmalı paylaşım.

Düzce belediye başkanı Mehmet Keleş'in Instagram üzerinden yaptığı paylaşım tartışmalara neden oldu.

Düzce Gündem 25.04.2016, 15:12 26.01.2020, 22:22 Düzce Flaş
Mehmet Keleş'ten Tartışmalı paylaşım.

Düzce belediye başkanı Mehmet KELEŞ'İN sosyal paylaşım sitesi Instagram üzerinden yaptığı özçekim yurt genelinde tartışmalara neden oldu.  Daha önce, Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu Audi A8L aracı, 978 bin TL tutarında yüksek bir bedelle, belediye iştiraki bir şirket üzerinden kredi kullanarak satın aldığı gerekçesi ile Kamu Görevlileri Etik Davranış İlkeleri ile Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’in “Savurganlıktan Kaçınma” başlıklı 17. maddesi hükmüne aykırı olduğuna karar vermişti. Başkan Keleş ise alınan aracı savunarak yerel basına verdiği demeçlerle ülke gündemini uzun süre meşkül etmiş ve çok sert eleştiriler almıştı.

Tüm bu tartışmalar devam ederken Düzce belediye başkanı Mehmet Keleş yine sosyal medya üzerin Lüx bir araç içerisinde ken di çektiği resmi paylaşarak Fotoğrafın altına ''PEK HOŞLANMAYACAKSINIZ AMA, NE ÇARE'' Yazdı. Bu paylaşım sosyal medya üzerinden tekrar bütün ulusal medyaya yayıldı ve büyük tepki gördü. Özellikle belediyeden yeteri kadar hizmet alamadıklarını düşünen Düzce halkı, paylaşıma büyük tepki gösterdi.

 

Tepkilere gelen paylaşımlar nedeniyle Başkan Keleş Instagram ve Twitter hesaplarını gizlemek zorunda kaldı. Düzce halkının Alınan Audi marka araca olan tepkisinin önümüzde ki günlerde de artarak devam edeceği düşünülüyor.

Başkan Keleş'in bu paylaşımla ilgili yapacağı açıklama ise merakla bekleniyor. 

Yorumlar (0)