Mehmet Keleş; Ak Parti'nin çalışmaya falan, ihtiyacı yok.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, geçtiğimiz günlerde Öncü TV’de Erol Tayhan’ın sorularını cevaplamıştı. Referandum ile görüşlerini açıklayan Başkan Keleş'in ''Ak Parti'nin çalışmaya ihtiyacı yok açıklaması şaşkınlık yarattı.

Düzce Gündem 16.02.2017, 23:33 27.01.2020, 00:24 Düzce Flaş
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in Öncü Tv'de canlı olarak yayınlanan programda yaptığı açıklama, Düzceli vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. Özellikle son dönemde hizmet eksikliği, konusunda Düzce'de ki vatandaşlar tarafından sıkca eleştirilen Başkan Keleş'in, Referendum ile ilgili olarak yaptığı açıklama, tepkilerin odağı oldu.

AK PARTİ'NİN ÇALIŞMAYA FALAN İHTİYACI YOK.

Belediye Başkanı Keleş açıklamasında ; ''Ak Parti'nin aslında çalışmaya falan ihtiyacı yok. Ak Parti hiçbir şey yapmasada, bizim gördüğümüz pencereden, toplumun, ekseriyeti, ben yüzde altmışı diyorum, açık söyleyim. Türkiye geneli bu Anayasaya evet diyecek. Bundan adımız kadar eminiz.? '' diyerek  kesin öngörülerde bulundu.

GENEL MERKEZ DUYARSA.

Ak Parti'nin Referandum sürecinde, Ak Parti kimliği altında, hizmet eden kişilerin yaptığı açıklamalara, dikkat etmesi gerektiği, konusunda ki hassasiyeti biliniyordu.  Özellikle Partiyle alakalı konularda, muhatablarının dikkatli olması isteniyordu. Genel Merkezden yapılan, Halkın arasına inilmesi ve Anayasa değişikliğinin, doğru yönde anlaşılması için çalışmalar yapılması yönünde, bütün illere talimat gönderilmesine rağmen . Keleş'in yaptığı açıklama, Parti tabanını şimdiden kızdırmışa benziyor.

Bu açıklama ile ilgili olarak, Ak Parti Genel Merkezinin, herhangi bir açıklaması olup olmayacağını ise, zaman gösterecek.

Yorumlar (0)