Keşir. Gençlik Merkezi hakkında bilgi aldı.

AK Parti Düzce Milletvekili, Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ayşe Keşir, Düzce’de çeşitli programlara katılarak incelemelerde bulundu.

Düzce Gündem 12.02.2017, 14:18 27.01.2020, 00:19 Düzce Flaş
Keşir. Gençlik Merkezi hakkında bilgi aldı.

Ankara’da programlarının ardından hafta sonu Düzce’ye gelen AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile bir araya gelerek bağımlılık, Suriyeli misafirler, eğitim ve gençlik konularında görüş alışverişinde bulundu. Keşir ve Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Kalıcı Konutlarda yapılacak olan Gençlik Merkezi hakkında İl Müdüründen bilgi aldı.

Ardından Düzce Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ile Düzce’de öğretmenlerin daha uzun süre kalmasını sağlayacak karar ve okullar hakkında görüşen Keşir, daha sonra AK Parti Düzce İl Başkanlığı parti binasına gelerek vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

TEŞKİLATLARI UNUTMADI

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Cumayeri İlçe teşkilatına da ziyarette bulundu. Cumayeri İlçe Başkanı Musa Birdal ve ana kademe başkanlarla gündemi değerlendiren Keşir, daha sonra vefat eden Bahri Tav, Hikmet Piroğlu ve Orhan Tuzluoğlu’nun ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

AK Parti Düzce Milletvekili, Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ayşe Keşir, ziyaretler hakkında konuşarak, “ Hafta sonuna birçok programı sığdırmaya çalıştık. Ankara’daki meclis çalışmalarından arta kalan her anımızı Düzce’de vatandaşlarımızın arasında geçiriyoruz. Düzce’mizde kangren halinde olan kalıcı işyerlerinden birini de Gençlik Merkezi olması için çalışmalarını başlattık. Orada Sayın Valimiz ile incelemelerde bulunduk. Milli Eğitim Müdürümüz ile görüştük. Ardından vatandaşlarımızın beklenti ve sorunlarını dinledik. Cumayeri ilçemize geçerek teşkilat başkanımız ve mensuplarımızla gündemi değerlendirdik. İşlerimizden dolayı katılamadığımız cenaze evlerine taziyelerde bulunduk. Akabinde Merkez TV Düzce temsilciliğini Barış kardeşimizi ziyaret ettik. Düzce’mizde çalışmalarımızı artırarak daha iyi yaşam koşulları oluşması için çalışmalarımız devam edecek” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)