Keleş Hakkari'ye gidiyor.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Kanun Hükmünde Kararname ile (KHK) görevden alınan Hakkari belediye başkanının yerine İl Belediye Başkanı olarak atanan Hakkari Vali Yardımcısı Cüneyt Epcim’in Kayyum Danışmanı yapıldı.

Düzce Gündem 18.11.2016, 18:29 26.01.2020, 23:49 Düzce Flaş
Keleş Hakkari'ye gidiyor.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Terör örgütlerine destek verdikleri gerekçesiyle görevlerinden alınan, belediye başkanlarının yerine atanan kayyumlardan olan ve halen hakkari ilinde görev yapmakta olan Cüneyt Epcim'in Kayyum danışmanı oldu.

Mehmet Keleş'in Hakkaride 4 Gün görev yapacağı bildirilirken Genel merkezden konuyla ilgili detaylı bir açıklama yapılmadı. Düzceli vatandaşlar çoğunluğunun ise Mehmet Keleş'in görevden alındığını zannettikleri görüldü. Vatandaşlar sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunarak esprili youmlarda bulundular. Düzce'de sosyal belediyecilik anlamında ki başarısızlıklarıyla, vatandaşların tepkisini çeken Mehmet Keleş'in Hakkari'de ne tür çalışmalar yapacağı merakla bekleniyor.

Yorumlar (5)
HAKAN 3 yıl önce
i̇nşAllah sadece gi̇di̇ş bi̇leti̇ almiştir
vatan daş 3 yıl önce
ayy yanına arabasınıda verin yazık ezik mi gitsin taaa oralara.neyse artık hakkariye bol bol mermer döşer,saat kuleleri yaptırır.
Düzceli 3 yıl önce
gitsin de hizmet eden biri gelsin. nedir bu rezalet düzce de ki yıllardır.
Vatandas 3 yıl önce
insllh giderde brdaha hic gelmez
sinan 3 yıl önce
keleş düzceden gitmeden düzcenin sorunları asla çözülemez.