İstanbul Caddesi Trafiğe açıldı

Dönemin Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından gerekli yol düzenlemeleri yapılmadan alelacele trafiğe kapatılan İstanbul caddesi, Düzce trafiğini felç edince tekrar trafiğe açıldı. Caddeye yapılan milyonlarca lira yatırım, boşa gitti.

Düzce Gündem 03.12.2018, 18:05 03.12.2018, 20:53 Düzce Flaş
İstanbul Caddesi Trafiğe açıldı

Yaklaşık bir buçuk yıl önce ani bir kararla Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından trafiğe kapatılan İstanbul caddesi bugün bir daha kapanmamak trafiğe açıldı.


Trafiği olumsuz etkileyeceği konusunda itirazlar olmasına rağmen kapatılan İstanbul caddesine bu züre zarfından milyonlarca lira masraf edildi. Işıklandırmalar, Tramvay için caddeye döşenen raylar kavşak için yapılan harcamalar çöpe gitmiş oldu.

Düzce tranvay yolda kaldı


Gerekli yol düzenlemeleri yapılmadan sadece koltuk kaybetme kaygısı ile kapatılan cadde, Düzce trafiğini içinden çıkılmaz bir hale soktu. Otapark yapılması için para toplanmasına rağmen dönemin yöneticileri yeterli otopark inşaa edilmesi için bir girişimde bulunmadılar.


İstanbul caddesinin trafiğe açılmasının, bu aşamadan sonra trafiği rahatlatıp rahatlatmayacağını ise zaman gösterecek.

Yorumlar (2)
Kadri 1 yıl önce
Kına yakın ot kafalılar
Eski Düzce 1 yıl önce
Oh çok iyi olmuş, neydi o oyuncak gibi, iki adımlık yere giden.Sanki çok yol vardı, olanı da kapatmışlar dı.Darısı Rabia'ya..