İbrahim Kokmaz'dan Zehir Zemberek Sözler

Düzce Eski Milletvekili İbrahim Korkmaz Düzce Siyaseti ile ilgili yaptığı sert açıklamalarla dikkatleri üzerine çekiyor.

Düzce Gündem 12.11.2018, 13:50 27.01.2020, 01:00 Düzce Flaş
İbrahim Kokmaz'dan Zehir Zemberek Sözler

Korkmaz'ın geçtiğimiz aylarda eski çalışma arkadaşları Fevai Arsalan ve Faruk Özlü ile ilgili sert söylemleri Düzce Kamuoyunda tartışmalara neden olmuştu.
Korkmaz, aktif şekilde kullandığı sosyal medya hesabından, yine eski Bakan Faruk Özlü'yü hedef alan paylaşımları ile dikkat çekti.


KORKMAZ'DAN ÖZLÜ'YE SERT SÖZLER


Son günlerde Düzce Belediye Başkan adaylığı konusunda ismi tekrar gündeme gelen eski Bakan Faruk Özlü hakkında çeşitli iddialarda bulunan Korkmaz, Sosya Medya hesabından ''F. Özlü'nün Başkan olacağından zerrece şüphem yok. Nereye mi? Nereye olacak? Tabii ki en büyük eseri olan Köpek Barınağına'' şeklinde paylaşımda bulundu.

İbrahim korkmaz Faruk Özlü paylaşımı


Korkmaz'ın paylaşımları bununla da kalmadı. Düzce'ye yapılacak olan hayvan barınağı ile ilgili bir dizi soru yönelten Korkmaz, Düzce'de Ak Parti'nin bir Milletvekili kaybetmesinde bu konunun etkisi olup olmadığı şeklinde sorular yöneltti.

İbrahim Korkmazın Bakan Özlüye yönelttiği sorular


KORKMAZ'DAN AK PARTİLİ GENÇLERE ÇAĞRI


Eski Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz Ak Partili gençlere de bir çağrıda bulunarak Korkmamalarını ve Belediye Başkanlığı aday adayı olmalarını istedi.
Korkmaz bu payşımının devamında şu sözlere yer verdi;

Sevgili Dostlar;
Adaylık süreci başlayalı 5 gün olmasına ve sürecin dolmasına 3 gün kalmasına rağmen, aday adayı olmak için şu ana kadar sadece 2 arkadaşımız il başkanlığına başvurmuş bulunmaktadır.

Bu durumun sebebini araştırdığımda ulaştığım sonuç maalesef üzüntü vericidir. Nasılsa 'FARUK ÖZLÜ' Düzce Belediye Başkanı olacak korkusuyla Ak Parti'den Aday adayı olmaya çekinen tüm Düzce sevdalılarına sesleniyorum.

Korkmayın, Endişe etmeyin. Benim bildiğim Reis, bu beceriksizi değil belediye başkanı Akparti il binasına bekçi bile yapmaz.

Düzce'nin; vizyon sahibi, çalışkan, fedakar gençleri lütfen ilinize sahip çıkın. Ak Parti il binasına koşun ve aday adayı olun.

Unutmayın; Ak partiye sahip çıkmak tüm dünya mazlumlarına sahip çıkmaktır.

Haydi!.. Memkeketine ve tüm dünya mazlumlarına hizmet edebileceğine inanan herkes bu önemli göreve talip olsun.

Sayınız ne kadar çok olursa Reis'e o kadar çok seçenek sunarsınız.

Sonra şikayet etmek hakkına sahip olamayacaksınız bilesiniz.

Haydi aday adayı arkadaşlar göreve!..

Allah yâr ve yardımcınız olsun.

İbrahim korkmazdan ak partili gençlere çağrı


PARTİLİLER ARASINDA GERİLİM TIRMANIYOR.


Daha öncede Düzce'nin daha önceki Ak  Parti yöneticileri olan, Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve eski İl Başkanı Saim Tut'da Korkmaz'ın açıklamalarına benzer açıklamalar yapmışlardı. 
Yerel seçimler yaklaştıkça ve adaylar isimleri ortaya çıkmaya başladıkça, bu gerilimin tırmanarak devam edeceği öngörülüyor. 


Düzce'de yaşanan bu gerilimin Ak Parti genel merkezi tarafındanda dikkatli bir şekilde takip edildiği düşünüldüğünde, Düzce'de Siyasetindeki dengelerin sürekli değişmeye devam edeceği tahmin ediliyor.
 

Yorumlar (4)
Boş işler başkanı korkak korkmaz 1 yıl önce
Madem bu kadar sayin faruk beyi kıskanıyor ve dil uzatıyorsun duzce halkı bunu sana sormazmi sen niye belediye başkanlığına aday olmuyorsun. Çünkü seni seven ve arkanı destekleyen kimse yok.
murat 1 yıl önce
Bunlar hepsi eskiden beraber yöneticilik yaptılar. Birbirlerini en iyi bunlar tanır. Ne söylüyorlarsa emin olun doğrudur. Doğrular kavgalarda söylenirmiş
Esnaf 1 yıl önce
Sayın ibrahim korkmaz adam 1 dönem yapmasına rağmen köpek barınağıda olsa yaptı siz ne yaptınız düzce için ben reisin yerinde olsam sizi sokağa çıkarmam dava arkadaşın ne olursa olsun sahip çıkmalısın ama siz kendi çıkarlarınıza ters geldiği için bu tür açıklama yaptığınız belli AKPARTİ kan kaybettiğise kusura bakmayın sizin yüzünüze adam bakan oldu düzceden dışarı çıkmadı siz vekil olduğunuz reis Ankara dan kovmasa düzcenin yolunu unuttunuz siz dava değil çıkarçı olduğunuzu zaten burada belli etmişsiniz kusura bakmayın reis gerekli çalışmayı seçimden sonra yapacaktır emin olun
Mavi Sakal 1 yıl önce
ibrahim korkmaz. Faruk özlü bir tek köpek barınağından başka yaptığı iş yok demişsin peki sen ne yaptın. 5 yıl mv liğinde ne eserin var. milletin sırtına yük olmaktan başka şunu yaptım bu benim eserim desene ...