Halkın baskısı sonuç verdi.

Düzce'de arka mahallerin mahallerdeki yolların bakımsızlığı, uzun zamandır Düzce halkının en büyük şikayet konusuydu. Bizlerde halkımızın bize yolladıkları şikayetleri inceleyerek, bizzat bu mahallerin perişan vaziyetini görüntüleyerek, internet üzerinden yayınlamıştık.

Düzce Gündem 08.06.2016, 01:45 26.01.2020, 22:26 Düzce Flaş

Düzce'de arka mahallerin mahallerdeki yolların bakımsızlığı, uzun zamandır Düzce halkının en büyük şikayet konusuydu. Bizlerde halkımızın bize yolladıkları şikayetleri inceleyerek, bizzat bu mahallelerin perişan vaziyetini görüntüleyerek internet üzerinden yayınlamıştık. Bu yayınlarımız ''tuzu kuru'' küçük guruplar tarafından şiddetle eleştirilsede, Düzce halkı tarafından büyük bir destek görmüştü.

Yolların bakımsızlığı ve Asfaltlama çalışmalarının bir türlü başlamaması, Düzce Halkı tarafından sosyal medyada eleştirilmekle kalmamış, resmi makamlara binlerce şikayet gitmesine de sebep olmuştur. Özellikle BİMER,  Cumhurbaşkanlığı, ve Ak Parti genel merkezine pek çok şikayet gittiğini bilmekteyiz. Bu şikayetler Belediye üzerinde büyük bir baskı oluşturarak, nihayetinde yol Asfaltlama çalışmalarının başlamasına sebep olmuştur. Düzce halkı uzun süren sessizliğini bozmuş ve görevini bir türlü icra edemeyen hizmet makamlarını harekete geçirmeyi başarmıştır. Yapılan bu alt yapı ve Asfaltlama çalışmaları neticelendiğinde kendini öne atıp Aferin bekleyenlere bu yaptıklarının '' Zaten görevleri'' olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Bu çalışmaların başlamasını sağlayan Düzce Halkının bizzat kendisidir. Takdir edilmesi gereken Halktır. Biz Düzce'nin duyarlı insanlarına buradan teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 

Düzce'de ortaya çıkan bu dinamik asla durmamalıdır. Düzce ancak, kendi halkının birlikteliği ile hakettiği noktaya gelebilir. Halkımızdan çevresinde olan bitenlere duyarsız kalmamasını ve en iyi denetleyici halktır mantığı ile hizmet makamlarını denetlemesini bekliyoruz.


Buradan tekrar duyarlı vatandaşlarımızın tamamını kutluyoruz.

DÜZCE FLAŞ.

Yorumlar (1)
MURAT 4 yıl önce
düzcede maalesef hi̇zmet bekleni̇yor. böyle yöneti̇ci̇ler ayağiniza hi̇zmet geti̇rmezler. ancak baskiyla hi̇zmet alabi̇li̇rsi̇ni̇z