Düzce'nin yeni kahramanı Faruk ÖZLÜ

Düzce'nin yeni kahramanı Faruk ÖZLÜ

Düzce Gündem 15.09.2016, 10:36 26.01.2020, 22:38 Düzce Flaş
Düzce'nin yeni kahramanı Faruk ÖZLÜ

Göreve geldiği günden beri yoğun çalışma temposuyla dikkatleri çeken Bakanımız Faruk ÖZLÜ. Düzce'nin kronikleşmiş sorunlarını birer birer çözerek Düzce halkınında büyük sevgisini kazandı. Özellikle vatandaşla olan sıkı bağı ve vatandaşların sorunlarını birebir dinlemesi ÖZLÜ'NÜN Düzce'de ''Aslında neler olup bittiğini'' Görmesini sağladı. 

Düzceli vatandaşların Özellikle şikayetçi oldukları, Belediyenin hizmet eksiklikleri Bakan ÖZLÜ'NÜN bizzat girişimlerde bulunmasıyla beraber birer, birer çözülmeye başladı. 

Peki bu süreç nasıl başlamıştı hatırlayalım.  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız FARUK ÖZLÜ'NÜN Düzce ile ilgili konuları takip etmesi için görevlendirdiği ismin Hasan Zer, Özlü'nün gözü kulağı oldu. Hasan Zer bilinçli olarak dışarıdan seçilmiş ve tarafsızca konuları Özlüye götürebilecek, ve yanlış yönledirmeleri engelleyebilecek bir kişiydi. Yani Düzce'de Aslında olan biten her şeyi etki altında kalmadan, Özlüye en doğru şekilde götürdü.  Böylece yerel yöneticilerin Düzce için, çizdikleri suni toz pembe tablonun, aslında hiçde öyle olmadığı ortaya çıkmış oldu.
 

Bunun neticesinde halkın arasına bizzat inen ÖZLÜ, danışmanın verdiği bilgilerle Düzce halkının şikayetlerinin uyuşması neticesinde, tüm sorunları tespit ederek müdahelelerde bulundu. Son dönemde ardı ardı yapılan açılışlar, yol çaılşmaları vs, Düzce Halkınının desteğini arkasına alan, ve adeta bir Belediye Başkanı gibi çalışarak mücadele eden Bakan ÖZLÜ'NÜN çabaları sayesinde gerçekleşmiştir.

Düzce nihayet kendisi için gerçekten çalışacak bir insana kavuşmuş ve onu adeta Kahraman ilan etmiştir. 

Yorumlar (1)
düzceli 3 yıl önce
Benim söylediklerimi de syn. Faruk ÖZLÜ'ye iletsin Mehmet keleş belediye seçimlerine girerse şayet ak parti Hükümeti olarak Düzce ve çevresinden çok oy kaybedicek. yollar perişan halk madur sayın bakanım yapabilecekler geçsin başa..