Düzce'nin Çehresi Değişecek.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Dr. Faruk Özlü başkanlığında, Düzce Valiliğinde gerçekleştirilen toplantıda, Düzce’nin Çevre Düzeni Planı’nı ihtiyaçlar ve gelişmeler dikkate alınarak yeniden hazırlanması kararı çıktı.

Düzce Gündem 29.11.2016, 11:55 26.01.2020, 23:51 Düzce Flaş
Düzce'nin Çehresi Değişecek.

Göreve geldiği günden beri Düzce'nin bitmek tükenmek bilmeyen sorunlarına, adeta bir ''Belediye Başkanı'' gibi eğilerek çözümler bulan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Dr. Faruk ÖZLÜ başkanlığında Düzce Valiliğinde gerçekleştirilen toplantıda, Düze'nin Çevre Düzeni Planı'nı ihtiyaçlar ve gelişmeler dikkate alınarak yeniden hazırlanması kararı çıktı.

Yaşadığı iki depremle büyük bir yıkım yaşayan Düzce'nin modern bir şehirleşme yaşaması için çalışan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk ÖZLÜ Düzce Valiliğinde yaptığı toplantılara bir yenisini daha ekledi. Düzce'de çevre adına bir şeylerin olumlu olarak değişmesi adına kente yaptığı her ziyarette Düzce Valiliğinde toplantı üzerine toplantı düzenleyen Özlü, çevre konusunda her şeyin sil baştan yapılmasına karar verdiklerini duyurdu. Depremin Düzce'ye çok şey öğrettiğini her fırsatta dile getiren Özlü, Düzce Valiliğinde Düzce Valisi Zülkif DAĞLI, Ak Parti Düzce Milletvekili, Ayşe KEŞİR Ak Parti İl Başkanı Hikmet KESKİN, kurum temsilcileri ve ilgili yetkililerin katılımıyla çevre toplantısı gerçekleştirdi.

Düzce'nin çehresini değiştirmek istediklerini kaydeden ÖZLÜ, yapılan toplantıda ihtiyaçlar ve gelişmeler dikkate alınarak Düzce çevre planının yeniden hazırlanmasına karar verdiklerini belirtti. ÖZLÜ daha önce konuyla ilgili olarak yeni çevre düzeni planıyla ilgili uzmanların çalıştığını ifade etmişti. Çevre düzeni planıyla yapıların ve şehirleşmenin planlı ve sağlıklı olması bekleniyor. 

DÜZCE FLAŞ

Yorumlar (1)
Erhan Bayrak 3 yıl önce
akpli millet vekili buna hırsız demişti bir dönem önce 1 dönem sonra yine geldi millet koyun sanki rte duzce belediye başkanı olacakmış gibi akp ye oy atıyor belediye başkanlığı şahıs işidir iş yapacak adam secseydiniz şimdi ne yolunuz yol ne işiniz iş. 2016 yılında kalıcı konutlara çöp tenekesi geliyor varmı böyle hizmet şekli rezillik diyoruz ve ekliyoruz insanlar hak ettiği şekilde yönetilir demek duzce linin hakkı bu rantcisi yancısı iş başında.