Düzce Abhaz Derneği Felaket Bölgesinde

Düzce'nin önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Abhaz Derneği Sel Felaketinin vurduğu bölgelere bir ziyaret gerçekleştirdi

Düzce Gündem 20.07.2019, 15:43 20.07.2019, 16:37 Düzce Flaş
Düzce Abhaz Derneği Felaket Bölgesinde

BÖLGEDE İNCELEMELERDE BULUNDULAR

Düzce'de yaşanan büyük sel felaketi sonrası. Sel felaketinin yaşandığı bölgeler farklı STK'lar tarafından ziyaret edilmeye başlandı. Bu kapsamda Düzce'de ki önemli STK'lardan biri Düzce Abhaz Kültür Derneği, felaketin hemen ardından, Felaket Bölgelerine ilk ulaşan Sivil Toplum Kuruluşların'dan biri oldu. 

Düzce Abhaz Derneği Sel Felaketinin yaşandığı bölgede


Düzce Abhaz Kültür Derneği Başkanı İlhan Kıymet (Kuazba) ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, oluşturdukları heyet ile beraber bölgeleri dolaşarak, ilk etapta acil ihtiyaç olan temiz su dağıtımı yaptılar.
Heyet ayrıca ulaşımın dağlık yollardan güçlükle sağlana bildiği, Esmahanım köyüne'de giderek zarar görer vatandaşların ihtiyaçları konusunda bilgiler aldılar.

Düzce'de yaşanan büyük sel felaketi sonrası. Sel felaketinin yaşandığı bölgeler farklı STK'lar tarafından ziyaret edilmeye başlandı. Bu kapsamda Düzce'de ki önemli STK'lardan biri Düzce Abhaz Kültür Derneği, felaketin hemen ardından, Felaket Bölgelerine ilk ulaşan Sivil Toplum Kuruluşların'dan biri oldu. Düzce Abhaz Kültür Derneği Başkanı İlhan Kıymet (Kuazba) ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, oluşturdukları heyet ile beraber bölgeleri dolaşarak, ilk etapta acil ihtiyaç olan temiz su dağıtımı yaptılar. Heyet ayrıca ulaşımın dağlık yollardan güçlükle sağlana bildiği, Esmahanım köyüne'de giderek zarar görer vatandaşların ihtiyaçları konusunda bilgiler aldılar. Abhaz Kültür Derneği Başkanı İlhan KIYMET (KUAZBA), bölgede bulunan Düzce Mhp Milletvekili Ümit YILMAZ, Sakarya CHP Milletvekilleri Vekili Engin ÖZKOÇ ve Mahmut TANAL, Düzce AK PARTİ İl Başkanı Mustafa KESKİN, İl Genel Meclis Üyesi olan Dursun AY'la bir araya gelerek yardım çalışmaları ve ihtiyaçlar konusunda fikir alışverinde bulundular.


Abhaz Kültür Derneği Başkanı İlhan KIYMET (KUAZBA), bölgede bulunan Düzce Mhp Milletvekili Ümit YILMAZ, Sakarya CHP Milletvekilleri Vekili Engin ÖZKOÇ ve Mahmut TANAL, Düzce AK PARTİ İl Başkanı Mustafa KESKİN, İl Genel Meclis Üyesi olan Dursun AY'la bir araya gelerek yardım çalışmaları ve ihtiyaçlar konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Düzce Mhp Milletvekili Ümit YILMAZ

Yorumlar (2)
Murat Yılmaz 11 ay önce
Hiçbir cemiyeti, cenazeyi, toplumsal olayı atlamadan katılan Başkanımı ve ekibini kutluyorum. Herzaman arkanızdayız başkanim
Elmas Fahire Özer 11 ay önce
Millet Vekillerini bir arada görmek gerçekten duygusal ve guzel