12 Kasım Düzce Depremi

12 Kasım 1999 yılında Düzce'de yaşanan Deprem'in yıllar sonra yayınlanan video görüntüleri.

Düzce Gündem 16.11.2018, 17:50 16.11.2018, 18:35 Düzce Flaş

Düzce'de 12 Kasım 1999 tarihinde Düzce'de meydana gelen büyük Deprem'in yayınlanan acı görüntüleri, bir kez daha yaşanan felaketin boyutları göz önüne serdi.

Deprem sonucunda yaşanan yıkımın boyutları, videoda açıkça görülmekte. Düzce'nin muhtemel yeni bir Deprem'e karşı ne kadar hazırlıklı olduğunu ise kimse tarafından malesef bilinmiyor.

Yorumlar (3)
Yiğit 2 yıl önce
Depremden sonra Düzce Merkez’in zemini eskiden bataklıktı yumuşak diye yerleşim yerleri yukarılara kalıcı konutlar taraflarına vs taşıdılar, herkes de bu konuda hemfikir fakat zaman geçtikçe tekrar merkeze akın başladı. İnsanlar o günleri yavaş yavaş unuttu. Merkezin dandik zeminine yine binalar yapıldı insanlar merkezde ev sahibi olabilmek için can atıyor. Yine yavaş yavaş binalar 3 katın üzerine çıkmaya başladı. Olası bir depremde yine bir çok can kaybı yaşanacağı aşikar. Hele Avm! Yıkılması için depreme gerek bile yok.
Ayşenur 2 yıl önce
Herkes Düzce merkezden kaçtı. Ama yine doldurdular. Düzce merkezi artık binalarla doldurmayın !
Guldentatli Türkseven 2 yıl önce
AVM yapılırken Düzce Lisesinde okuyup altından su çıktığına şahit olduk ve yıllarca yapılması muallakta olan bir binanın şuan kullanıma açık olması depremi hatırlayınca çok ürpertiyor Rabbim korusun hepimizi büyüklerin söylediğine göre Düzce ortalama 30_35 yıl arayla büyük deprem yaşayan bir şehir o yüzden videosunu izlemek iyi geldi lütfen dikkat edelim.